O nas

Dowiedz się więcej o nas!

PIERWSZE KROKI

Każda przygoda ma swój początek. Moja rozpoczęła się 06 sierpnia 2022, kiedy to zostałem tatą. Wiedziałem, że to zmieni wiele. Jednak nie spodziewałem się, że aż tyle. Zacząłem inaczej patrzeć na rzeczy i sprawy, które mnie otaczają. Kiedyś nie zwracałem uwagi, na jakość i funkcjonalność ubrań dziecięcych. Przeszkadzało mi, że w popularnych sieciówkach większość ubrań, jest taka sama, nijaka i słabo gatunkowa. Chciałem dla mojego dziecka czegoś lepszego. Postanowiłem poszukać firm, które sprostają moim wymaganiom. Należą do nich: jakość, cena, polska produkcja oraz obecnie popularny
trend, czyli streetwear. Wcale nie musiałem długo szukać. Udało mi się znaleźć polskich producentów odzieży, którzy spełniają te warunki. Wtedy też pomyślałem o innych ojcach, jak i matkach, którzy szukają również czegoś wyjątkowego dla swoich pociech. Tak narodził się pomysł sklepu internetowego. Swoją nazwę zawdzięcza on mojej żonie, która była wtedy w ciąży. Powtarzała do naszego synka „Maluchu”. Bardzo mi się to podobało i chciałem, żeby zostało to już z nami na zawsze.

Dlaczego ja?

Ubranka z popularnych sklepów szybko się niszczą, dlatego cały czas trzeba kupować nowe. Ja stawiam na lepszą jakość. Dzięki czemu odzież będzie mogła służyć więcej niż jednemu dziecku.
Chciałbym, aby każdy rodzic znalazł w moim sklepie coś dla swojej pociechy. Moją ofertę przede wszystkim kieruje do rodziców, ale najbardziej zależy mi żeby przykuć uwagę ojców. Moda to nie tylko
domena kobiet. My, jako mężczyźni też możemy mieć realny wpływ na to, co noszą nasze dzieci.

Misja

Tatusiu odczaruj dziecięcą modę. Zaskocz swoją lepszą połowę, spraw żeby Twoja pociecha się wyróżniła. Zaufaj mi, a wtedy moda stanie się zabawą i przyjemnością, a nie tylko koniecznością.

Przyszłość i plany 

Wierzę, że moja mała idea ma większy sens. Mam nadzieję rozwijać swój sklep i docierać do coraz większej liczby odbiorców o podobnym spojrzeniu na świat mody. Moim marzeniem w najbliższej przyszłości jest otwarcie sklepu stacjonarnego. Pierwszy sklep z odzieżą dla dzieci skierowany, przede wszystkim do tatusiów, tak aby oni też mogli zabrać swoje dzieci na wspólne modowe zakupy.